Rezerwacja łowisk
znajomego:
Powiadom znajomego:
terminarz rezerwacji łowisk
- 0.55 MB
terminarze są wprowadzane wg kolejności zgłoszeń.
Aktualizacja: 30.04.2024 r.
UWAGA!
WSZYSTKIE ZGŁOSZONE ZAWODY NALEŻY W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI UZGODNIĆ Z OPIEKUNEM DANEGO ŁOWISKA
Data zawodów |
Miejsce |
Organizator |
Rodzaj/nazwa zawodów |
||
01.05.2024 |
rz. Obra Rybojady przy moście |
Pszczew |
Spławikowe Mistrzostwa Koła I tura |
||
01.05.2024 |
j. Adamowo |
Drawno |
Zawody spinningowe o Puchar Burmistrza Drawna |
||
01.05.2024 |
Goszczanowski Staw |
Goszczanowo |
Zawody szczupakowe z łodzi |
||
01.05.2024 |
rz. Warta od mostu Rzepińskiego do jej ujścia i rz. Odra od ujścia rz. Warty w górę do budowy mostu kolejowego w Kostrzynie n/O |
Kostrzyn 3 |
I tura Spinningowych Mistrzostw Koła |
||
01.05.2024 |
j. Ostrowskie |
Sulęcin 1 |
Spławikowe zawody o Puchar Burmistrza Sulęcina (drużynowe) |
||
01.05.2024 |
j. Barlineckie |
Barlinek 1 |
Zawody spinningowe z łodzi I tura Mistrzostw Koła |
||
01.05.2024 |
Staw ul. Błotna |
Gorzów 8 |
Zawody dla seniorów metoda dowolna |
||
01.05.2024 |
Zalew Bledzewski |
Skwierzyna 5 |
Połów drapieżnika z brzegu i z łodzi |
||
03.05.2024 |
j. Kochle |
Pszczew |
Spławikowe Mistrzostwa Koła II tura |
||
03.05.2024 |
rz. Warta od zakładów papierniczych w Kostrzynie do jej ujścia i rz. Odra od ujścia rz. Warty w dół do drogi strategicznej w Kaleńsku wraz z rozlewiskami |
Kostrzyn 3 |
II tura Spinningowych Mistrzostw Koła |
||
03.05.2024 |
j. Raduń |
Choszczno 1 |
II zawody o Puchar firmy FHU Karaś M. Karaś |
||
03.05.2024 |
j. Gostomie |
Stare Kurowo |
Zawody spinningowe z łodzi |
||
03.05.2024 |
Żwirownia Kaleńsko |
Dębno 3 |
Towarzyskie zawody wędkarskie Puchar Aresika 2024 |
||
03.05.2024 |
j. Portki |
Skwierzyna 5 |
Połów Drapieżnika z brzegu i z łodzi |
||
04.05.2024 |
rz. Odra Szumiłowo |
Kostrzyn 1 |
Spinningowe Mistrzostwa Koła |
||
04.05.2024 |
j. Radachowskie |
Kostrzyn 2 |
Spinningowe Mistrzostwa Koła I tura |
||
04.05.2024 |
j. Górne |
Strzelce 1 |
GP Koła |
||
05.05.2024 |
rz. Odra Ługi Górzyckie |
OKS |
Spinningowe GP Okręgu z brzegu – seniorów i juniorów |
||
05.05.2024 |
rz. Odra |
Słubice 2 |
I tura Spinningowych Mistrzostw Koła |
||
05.05.2024 |
j. Raduń |
Choszczno 1 |
Mistrzostwa Koła I tura |
||
05.05.2024 |
rz. Warta Santok |
Gorzów 69 |
Puchar Koła – zawody spinningowe I tura |
||
05.05.2024 |
rz. Odra Chlewice |
Dębno 1 |
Spinningowe Mistrzostwa Koła I tura |
||
05.05.2024 |
j. Busko |
Rzepin |
Spinningowe Mistrzostwa Koła Teamów I tura |
||
05.05.2024 |
rz. Obra Międzyrzecz |
Międzyrzecz 1 |
Spławikowe Mistrzostwa Koła I tura |
||
05.05.2024 |
rz. Warta oraz starorzecza rzeki Warty od m. Gorzów Siedlice do m. Borek |
Gorzów 5 |
Spinningowe Mistrzostwa Koła |
||
11.05.2024 |
Stocznia rzeczna w Gorzowie Wlkp. |
Gorzów 32 |
I tura Mistrzostw Koła - spławik |
||
11.05.2024 |
Kanał Warnicki |
Kostrzyn 1 |
Spławikowe Mistrzostwa Koła II tura |
||
11.05.2024 |
j. Głębokie |
Międzyrzecz 3 |
Spinningowe zawody wędkarskie – otwarcie sezonu |
||
11.05.2024 |
j. Wierzbno |
Wierzbno |
Zawody spinningowe z łodzi |
||
11.05.2024 |
j. Kłodawa |
Gorzów 69 |
Zawody spinningowe |
||
11.05.2024 |
Świerki/Świętno |
Strzelce 3 |
Zawody spławikowe |
||
11.05.2024 |
Staw Błotna |
Okręg Gorzów |
Szkolenie dla dzieci i młodzieży |
||
11.05.2024 |
j. Lubieszewko Portki |
Gorzów 10 |
Zawody spinningowe z łodzi |
||
12.05.2024 |
rz. Odra |
Słubice 2 |
II tura Spinningowych Mistrzostw Koła |
||
12.05.2024 |
j. Glinik |
Deszczno |
Spinning - żywiec |
||
12.05.2024 |
rz. Warta |
Witnica |
Zawody spinningowe |
||
12.05.2024 |
rz. Odra Górzyca |
Sulęcin 2 |
Spinningowe Indywidualne Mistrzostwa Koła z brzegu seniorów i juniorów – I tura |
||
12.05.2024 |
j. Myśliborskie |
Gorzów 31 |
Spinningowe otwarcie sezonu |
||
12.05.2024 |
rz. Warta Świerkocin |
Gorzów 37 |
Otwarcie sezonu spinningowego |
||
12.05.2024 |
j. Żeńsko |
Krzęcin |
Zawody spinningowe |
||
12.05.2024 |
j. Bierzwnik |
Bierzwnik |
Zawody spinningowe |
||
12.05.2024 |
rz. Odra Kaleńsko |
Boleszkowice |
Mistrzostwo Koła |
||
12.05.2024 |
Zalew Bledzewski |
Bledzew |
Spławikowe Mistrzostwa Koła |
||
12.05.2024 |
rz. Warta Studzionka główki |
Bogdaniec |
Zawody gruntowe |
||
12.05.2024 |
j. Rajsko 1 |
Recz |
Zawody spławikowe o Puchar Starosty Choszczna Wioletty Kaszak |
||
12.05.2024 |
rz. Warta Kołczyn |
Sulęcin 1 |
Spinningowe zawody z brzegu |
||
12.05.2024 |
rz. Obra Pszczew Rybojady |
Drezdenko 1 |
Zawody spławikowe |
||
12.05.2024 |
j. Wojcieszyce |
Wojcieszyce |
Rozpoczęcie sezonu wędkarskiego |
||
12.05.2024 |
Kanał Warnicki |
Gorzów 14 |
Otwarcie sezonu - spławik |
||
12.05.2024 |
j. Lewy Nietoperek |
Międzyrzecz 2 |
Spławikowe Mistrzostwa Koła II tura |
||
12.05.2024 |
j. Długie |
Rzepin |
Feederowe Mistrzostwa Koła |
||
12.05.2024 |
j. Zwierzyneckie |
Zwierzyn |
Spławikowe Zawody Wędkarskie I tura Mistrzostw Koła |
||
12.05.2024 |
Kanał Warnicki |
Kostrzyn 2 |
Spławikowe Mistrzostwa Koła II tura |
||
12.05.2024 |
j. Brudne |
Krzęcin |
Szkolenie wędkarskie dla dzieci i młodzieży |
||
12.05.2024 |
rz. Warta Murzynowo |
Gorzów 1 |
Zawody spławikowo - gruntowe |
||
12.05.2024 |
rz. Odra os. Krasińskiego |
Ośno Lubuskie |
Zawody spławik - grunt |
||
12.05.2024 |
rz. Obra Międzyrzecz |
Międzyrzecz 1 |
Spławikowe Mistrzostwa Koła II tura |
||
18.05.2024 |
j. Młyńskie |
Drezdenko 8 |
Zawody spławikowo - gruntowe |
||
18.05.2024 |
j. Kołecko |
Bierzwnik |
Zawody spinningowe |
||
19.05.2024 |
Kanał Szeroki |
Sulęcin 1 |
Spławikowe MO – kobiety, seniorzy, U-25, Weterani 55+ i 65+ |
||
19.05.2024 |
j. Lubniewsko |
Sulęcin 2 |
Spinningowe Zawody wędkarskie teamów z łodzi |
||
19.05.2024 |
j. Krajnik |
Lubniewice 1 |
II tura GP Koła |
||
19.05.2024 |
j. Grażyna |
Drawno |
Zawody spinningowe o Mistrzostwo Koła |
||
19.05.2024 |
Kanał Siedlicki |
Gorzów 37 |
Feederowe Mistrzostwa Koła I tura |
||
19.05.2024 |
j. Nietoperek Lewy |
Skwierzyna 1 |
Zawody wędkarskie |
||
19.05.2024 |
Goszczanowski Staw |
Drezdenko 7 |
Zawody spławikowo - gruntowe |
||
19.05.2024 |
j. Raduń |
Choszczno 1 |
Mistrzostwa Koła II tura |
||
19.05.2024 |
j. Panieńskie |
Pełczyce |
Mistrzostwa Koła |
||
19.05.2024 |
j. Imielno |
Ośno Lubuskie |
Mistrzostwo Koła |
||
19.05.2024 |
j. Gostomie |
Drezdenko 1 |
Zawody spinningowe o Mistrzostwo Teamów z łodzi - zamknięte |
||
19.05.2024 |
j. Cisie |
Gorzów 16 |
Zawody spinningowe |
||
19.05.2024 |
Kanał Warnicki |
Dębno 1 |
Spławikowe Mistrzostwa Koła II tura |
||
19.05.2024 |
j. Myśliborskie |
Orfa |
Liga spinningowa I tura |
||
19.05.2024 |
j. Górne |
Strzelce 1 |
70 – lecie Koła – zawody otwarte |
||
19.05.2024 |
Kanał Ulgi |
Gorzów 40 |
Zawody spławikowe |
||
19.05.2024 |
rz. Warta Silwana |
Gorzów 9 |
Rozpoczęcie sezonu |
||
19.05.2024 |
rz. Warta Skwierzyna |
Skwierzyna 5 |
Zawody spławikowe |
||
25.05.2024 |
j. Chmielowe |
Barlinek 1 |
Feederowe Mistrzostwa Okręgu |
||
25.05.2024 |
Do ustalenia |
Pszczew |
Dzień Dziecka |
||
25.05.2024 |
Lewy brzeg Warty k. Admiry |
Gorzów 32 |
II tura Mistrzostw Koła - spławik |
||
25.05.2024 |
rz. Odra Szumiłowo |
Kostrzyn 1 |
Zawody spławikowo – gruntowe dzienne parami |
||
25.05.2024 |
j. Głębokie |
Międzyrzecz 3 |
Spinningowe zawody wędkarskie „Biała ryba” |
||
25.05.2024 |
Błonia Kłodawa |
Gorzów 69 |
Dzień Dziecka |
||
25.05.2024 |
j. Wojcieszyce |
Wojcieszyce |
Mistrzostwa Koła |
||
25.05.2024 |
j. Żwirka |
Zwierzyn |
Puchar Wójta Gminy Zwierzyn |
||
25.05.2024 |
rz. Warta Krobielewko |
Wierzbno |
Zawody spławikowo - gruntowe |
||
26.05.2024 |
rz. Odra |
Słubice 2 |
Festyn z okazji Dnia Dziecka |
||
26.05.2024 |
rz. Warta do ustalenia |
Deszczno |
Zawody spławikowo - gruntowe |
||
26.05.2024 |
rz. Warta Studzionka |
Sulęcin 2 |
Spławikowe GP Koła |
||
26.05.2024 |
Kana Szeroki |
Gorzów 31 |
Spławikowe Mistrzostwa Koła I tura |
||
26.05.2024 |
j. Adamowo |
Drawno |
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka |
||
26.05.2024 |
rz. Warta Świerkocin |
Gorzów 37 |
Spławikowe Mistrzostwa Koła II tura |
||
26.05.2024 |
j. Brudne |
Krzęcin |
Zawody spławikowe Puchar Prezesa |
||
26.05.2024 |
Kanał Warnicki |
Kostrzyn 3 |
I tura Spławikowych Mistrzostw Koła |
||
26.05.2024 |
j. Rajsko 1 |
Recz |
Zawody spławikowe o Puchar Burmistrza Recza |
||
26.05.2024 |
j. Ostrowskie |
Sulęcin 1 |
Zawody spławikowe rodzinne – XVI Memoriał im. Mirka Gudacza |
||
26.05.2024 |
j. Chmielowe |
Barlinek 1 |
Spławikowe GP i MK II tura |
||
26.05.2024 |
rz. Odra Bastion |
Kostrzyn 2 |
Spinningowe Mistrzostwa Koła II tura |
||
30.05.2024 |
j. Nakońskie |
Skwierzyna 5 |
Połów drapieżnika |
||
01.06.2024 |
j. Ostrowskie |
Sulęcin 2 |
Spławikowe zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka |
||
01.06.2024 |
Goszczanowski Staw |
Goszczanowo |
Dzień Dziecka |
||
01.06.2024 |
Stawy u Witka |
Kostrzyn 3 |
Dzień Dziecka |
||
01.06.2024 |
Mały Pełcz |
Pełczyce |
Dzień Dziecka |
||
01.06.2024 |
Kanał Bledzewski |
Bledzew |
Zawody z okazji Dnia Dziecka |
||
01.06.2024 |
j. Wojcieszyce |
Wojcieszyce |
Zawody wędkarskie dla dzieci Dzień Dziecka |
||
01.06.2024 |
j. Glinianka |
Zwierzyn |
Dzień Dziecka – spławikowe zawody wędkarskie |
||
01.06.2024 |
j. Górne |
Strzelce 1 |
Otwarte zawody z okazji Dnia Dziecka |
||
02.06.2024 |
j. Myśliborskie |
OKS |
Teamowe Mistrzostwa Okręgu |
||
02.06.2024 |
rz. Odra |
Słubice 2 |
Trójbój wędkarski |
||
02.06.2024 |
j. Raduń |
Choszczno 1 |
Zawody dla dzieci i młodzieży XXXI Memoriał im. Odona Dłużyńskiego |
||
02.06.2024 |
rz. Warta Chwałowice – Jeżyki główki |
Bogdaniec |
Zawody spławikowo - gruntowe |
||
02.06.2024 |
j. Rajsko 1 |
Recz |
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka |
||
02.06.2024 |
j. Ostrowskie |
Sulęcin 1 |
Zawody dla dzieci i młodzieży do 16 lat (Koło nr 1 i 2 Sulęcin) |
||
02.06.2024 |
Staw ul. Błotna |
Gorzów 16 |
Dzień Dziecka |
||
02.06.2024 |
j. Chmielowe |
Barlinek 1 |
Dzień Dziecka Piknik Rodzinny |
||
02.06.2024 |
rz. Warta do ustalenia |
Deszczno |
Spławikowe Mistrzostwa Koła I tura |
||
02.06.2024 |
rz. Warta Rakowo |
Międzyrzecz 2 |
Feederowy Puchar Warty |
||
02.06.2024 |
rz. Warta opaska |
Kostrzyn 2 |
Towarzyskie zawody Koła |
||
02.06.2024 |
rz. Odra Kaleńsko |
Dębno 1 |
Spinningowe Mistrzostwa Koła II tura |
||
02.06.2024 |
j. Górne |
Strzelce 1 |
Otwarte zawody o Puchar Burmistrza Strzelec Kraj. |
||
08.06.2024 |
Kanał Szeroki |
OKM |
Spławikowe GP Okręgu kadetów U15 i juniorów U20 |
||
08.06.2024 |
Kanał Warnicki i rz. Odra |
SSR/Biuro ZO PZW |
Zawody SSR (spławik i spinning) |
||
08.06.2024 |
j. Przytoczna |
Skwierzyna 1 |
Zawody wędkarskie |
||
08.06.2024 |
rz. Warta |
Drezdenko 7 |
Zawody spławikowe nocne parami |
||
08.06.2024 |
j. Głębokie |
Międzyrzecz 3 |
Spinningowy Puchar Prezesa |
||
08.06.2024 |
j. Klasztorne Górne |
Gorzów 14 |
I tura Mistrzostw Koła - spławik |
||
08.06.2024 |
rz. Warta Polichno |
Strzelce 3 |
Zawody spinningowe |
||
08.06.2024 |
j. Wierzbno |
Wierzbno |
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka |
||
09.06.2024 |
j. Przytoczna |
Skwierzyna 5 |
Spławikowe GP Okręgu kadetów U15 i juniorów U20 |
||
09.06.2024 |
rz. Warta Kołczyn |
Sulęcin 2 |
Spinningowe Indywidualne Mistrzostwa Koła z brzegu seniorów i juniorów II tura |
||
09.06.2024 |
j. Karsko Wielkie |
Gorzów 31 |
Spinningowe Mistrzostwa Koła I tura |
||
09.06.2024 |
j. Brudne |
Krzęcin |
Zawody spławikowe Puchar Green Plant |
||
09.06.2024 |
j. Kuchta |
Bierzwnik |
Zawody spławikowe |
||
09.06.2024 |
rz. Warta Krasne Dłusko |
Skwierzyna 1 |
Zawody wędkarskie |
||
09.06.2024 |
rz. Warta Prom |
Witnica |
Zawody spławikowo - gruntowe |
||
09.06.2024 |
j. Ryczynek |
Ośno Lubuskie |
Dzień Dziecka |
||
09.06.2024 |
rz. Warta Stare Polichno |
Drezdenko 1 |
Zawody spławikowe |
||
09.06.2024 |
rz. Warta i Odra od Kostrzyna do Szumiłowa |
Koła Kostrzyńskie |
Zawody Kół nr 1, 2 i 3 Kostrzyn „łowienie batami” |
||
09.06.2024 |
j. Glinik |
Deszczno |
Dzień Dziecka |
||
09.06.2024 |
Staw Goszczanowski |
Zwierzyn |
Spławikowe Mistrzostwa Koła II tura |
||
09.06.2024 |
Żwirownia w Chlewicach |
Dębno 3 |
Towarzyskie zawody wędkarskie Lato 2024 |
||
09.06.2024 |
j. Lubiąż |
Orfa |
Liga spinningowa II tura |
||
09.06.2024 |
Stara Noteć |
Strzelce 1 |
GP Koła |
||
09.06.2024 |
Kanał Ulgi |
Gorzów 1 |
Dzień Dziecka |
||
15.06.2024 |
rz. Odra |
Słubice 2 |
Zawody spławikowo – gruntowe parami |
||
15.06.2024 |
j. Żwirka |
Goszczanowo |
Dzień Wędkarza zawody spławikowe |
||
15.06.2024 |
Prawy brzeg Warty k. m. Stare Polichno |
Gorzów 32 |
Zawody gruntowe - Memoriał |
||
15.06.2024 |
j. Ostrowskie |
Sulęcin 1 |
Puchar Przyjaźni Sulęcin – Beeskow - Friedland |
||
15.06.2024 |
j. Kłodawskie |
Kłodawa |
Zawody spławikowe |
||
15.06.2024 |
rz. Warta Skwierzyna |
Gorzów 14 |
II tura Mistrzostw Koła - spławik |
||
15.06.2024 |
Kanał Warnicki |
Kostrzyn 1 |
Puchar Prezesa MZK |
||
15-16.06.2024 |
rz. Odra Szumiłowo |
Kostrzyn 1 |
Zawody spławikowo – gruntowe nocne parami |
||
16.06.2024 |
Kanał Szeroki |
Skwierzyna 1 |
Spławikowe MO – kobiety, seniorzy, U-25, Weterani 55+ i 65+ |
||
16.06.2024 |
j. Glinik |
Deszczno |
Dzień Dziecka z opiekunami |
||
16.06.2024 |
rz. Obra Rybojady |
Pszczew |
Puchar Prezesa - spławik |
||
16.06.2024 |
j. Krajnik |
Lubniewice 1 |
III tura GP Koła Puchar Prezesa Koła |
||
16.06.2024 |
j. Adamowo |
Drawno |
Zawody spławikowe o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Drawno |
||
16.06.2024 |
Stawy „U Sikory” |
Bledzew |
Zawody karpiowe |
||
16.06.2024 |
rz. Warta za Stocznią od cyplu 2 km w górę rzeki |
Gorzów 69 |
Puchar Koła – zawody feederowo – spławikowe II tura |
||
16.06.2024 |
rz. Warta Zremb |
Gorzów 4 |
Mistrzostwa Koła I tura |
||
16.06.2024 |
j. Lubniewsko |
Sulęcin 1 |
Spinningowe zawody teamowe |
||
16.06.2024 |
j. Młyńskie |
Stare Kurowo |
Zawody spławikowe – Puchar Sołtysa |
||
16.06.2024 |
Staw ul. Błotna |
Gorzów 16 |
Zawody spławikowo - gruntowe |
||
16.06.2024 |
rz. Odra Górzyca |
Rzepin |
Indywidualne brzegowe Spinningowe Mistrzostwa Koła |
||
16.06.2024 |
rz. Warta Topole |
Gorzów 9 |
I tura Mistrzostw Koła |
||
21-22.06.2024 |
Staw Goszczanowski |
Gorzów 8 |
Zawody nocne parami |
||
22.06.2024 |
Kanał Warnicki |
Kostrzyn 1 |
Zawody spławikowe renciści, emeryci, seniorzy, juniorzy |
||
22.06.2024 |
Morawy Rąpin |
Drezdenko 8 |
Zawody spławikowo - gruntowe |
||
22.06.2024 |
j. Górne |
Strzelce 1 |
GP Koła – zawody nocne |
||
22-23.06.2024 |
j. Raduń |
Choszczno 1 |
IX zawody spławikowe o Puchar firmy Kominex T. Reudowicz |
||
22-23.06.2024 |
j. Rajsko 1 |
Recz |
Weekendowy turniej wędkarski 12 h z okazji Nocy Świętojańskiej na 2 wędki |
||
22-23.06.2024 |
j. Ostrowskie |
Sulęcin 1 |
Dni Sulęcina – zawody spławikowe |
||
21-23.06.2024 |
rz. Warta Świerkocin |
OKS/Biuro ZO PZW |
Spławikowe GP Polski seniorów, kobiet i młodzieży |
||
23.06.2024 |
rz. Warta |
Witnica |
Zawody spławikowe |
||
23.06.2024 |
j. Łubowo Zagórze |
Gorzów 31 |
Zawody Spinningowe |
||
23.06.2024 |
j. Kuchta |
Bierzwnik |
Zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka |
||
23.06.2024 |
Goszczanowski Staw |
Drezdenko 7 |
Zawody spławikowe dla dzieci |
||
23.06.2024 |
Lubusz |
Witnica |
Mistrzostwa Koła I tura |
||
23.06.2024 |
Zatoka Silwana |
Gorzów 4 |
Mistrzostwa Koła II tura |
||
23.06.2024 |
j. Glinianka |
Drezdenko 1 |
Zawody spławikowe |
||
23.06.2024 |
j. Chmielowe |
Barlinek 1 |
Spławikowe GP III tura |
||
23.06.2024 |
j. Wojcieszyce |
Wojcieszyce |
Puchar Rady Sołeckiej Wojcieszyc |
||
23.06.2024 |
rz. Odra Kaleńsko |
Dębno 1 |
Zawody nocne parami spławik - grunt |
||
28-30.06.2024 |
j. Zamkowe Środkowe |
Międzyrzecz 1 |
Zawody 48 godzinne |
||
29.06.2024 |
rz. Odra Szumiłowo |
Gorzów 37 |
Puchar Latoszka – zawody spławikowo – feederowe nocne parami |
||
29.06.2024 |
Prawy brzeg Warty k. m. Stare Polichno |
Gorzów 32 |
Zawody spławikowe |
||
29.06.2024 |
j. Głębokie |
Międzyrzecz 3 |
Spinningowe zawody wędkarskie teamów o Puchar j. Głębokie |
||
29.06.2024 |
Kanał Warnicki |
Gorzów 14 |
Zawody wędkarskie GP spławik |
||
29.06.2024 |
j. Gilów |
Strzelce 3 |
Sławikowe Mistrzostwa Koła II tura |
||
29-30.06.2024 |
Sosny |
Witnica |
Zawody nocne parami feeder |
||
29-30.06.2024 |
rz. Odra Szumiłowo |
Kostrzyn 1 |
Zawody spławikowo – gruntowe nocne parami |
||
29-30.06.2024 |
j. Cisie |
Bledzew |
Zawody gruntowe nocne |
||
30.06.2024 |
rz. Odra |
Słubice 2 |
Zawody Spinningowe o Puchar Prezesa Koła |
||
30.06.2024 |
rz. Warta |
Deszczno |
Zawody spławikowo – gruntowe o Puchar Prezesa |
||
30.06.2024 |
rz. Warta Kostrzyn n/O |
Sulęcin 2 |
Spinningowe Zawody Wędkarskie Teamów z łodzi |
||
30.06.2024 |
Kanał Warnicki |
Kostrzyn 3 |
II tura Spławikowych Mistrzostw Koła |
||
30.06.2024 |
j. Raduń |
Choszczno 1 |
XIII Regionalne zawody spławikowe parami Choszczeńska Sobótka 2024 |
||
30.06.2024 |
j. Rajsko 1 |
Recz |
Zawody feederowe o Puchar Team Szwagry |
||
30.06.2024 |
rz. Warta Kołczyn |
Sulęcin 1 |
Feederowe Mistrzostwa Koła |
||
30.06.2024 |
rz. Warta Skwierzyna |
Międzyrzecz 2 |
Puchar Prezesa Koła |
||
30.06.2024 |
rz. Warta Główki Polichno |
Zwierzyn |
Spławikowe GP Koła |
||
30.06.2024 |
j. Brudne |
Krzęcin |
Szkolenie wędkarskie dla dzieci i młodzieży |
||
30.06.2024 |
j. Płotkowe |
Wierzbno |
Zawody spławikowo - gruntowe |
||
30.06.2024 |
j. Lubniewsko |
Orfa |
Liga spinningowa III tura |
||
30.06.2024 |
rz. Noteć |
Gorzów 1 |
Zawody spławikowe |
||
30.06.2024 |
Kanał w Gostkowicach |
Gorzów 9 |
II tura Mistrzostw Koła |
||
5-6.07.2024 |
rz. Odra Szumiłowo |
Gorzów 14 |
Zawody nocne parami – metoda dowolna |
||
5-7.07.2024 |
rz. Warta Świerkocin |
OKS/Biuro ZO PZW |
Spławikowe Mistrzostwa Polski kadetów i juniorów |
||
06.07.2024 |
j. Adamowo |
Drawno |
Zawody z okazji imprezy „Lato nad Drawą” |
||
06.07.2024 |
Kanał Warnicki |
Kostrzyn 3 |
Spławikowe zawody emerytów i rencistów |
||
06.07.2024 |
rz. Warta od tymczasowego mostu drogowego w Kostrzynie n/O do 15 km w górę rzeki |
Klub Delfin |
Zawody wędkarskie z łodzi |
||
6-7.07.2024 |
j. Raduń |
Choszczno 1 |
II Zawody spławikowe o Puchar firmy Paweł Pindor Total Bau |
||
07.07.2024 |
rz. Odra Górzyca |
OKS |
Spinningowe GP Okręgu z brzegu – seniorów i juniorów |
||
07.07.2024 |
j. Ostrowskie |
Sulęcin 2 |
Spławikowe zawody rodzinne |
||
07.07.2024 |
rz. Warta Murzynowo Sady |
Skwierzyna 1 |
Zawody wędkarskie |
||
07.07.2024 |
rz. Odra Górzyca |
Ośno Lubuskie |
Zawody parami |
||
07.07.2024 |
j. Klasztorne Górne |
Drezdenko 1 |
Zawody spławikowe |
||
13.07.2024 |
Goszczanowski Staw |
Goszczanowo |
Zawody spławikowe |
||
13.07.2024 |
Lewy brzeg Warty za obwodnicą Gorzowa |
Gorzów 32 |
Puchar Prezesa - spławik |
||
13.07.2024 |
rz. Warta |
Drezdenko 7 |
Zawody spławikowe nocne parami |
||
13.07.2024 |
j. Ostrowskie |
Sulęcin 1 |
Zawody Proboszcza Sulęcina |
||
13-14.07.2024 |
rz. Odra |
Słubice 2 |
Nocne zawody gruntowe drużyn 3 osobowych |
||
13-14.07.2024 |
Stadion OSiR |
Sulęcin 2 |
Ogólnopolskie Zawody Rzutowe „Pierwszy krok” |
||
13-14.07.2024 |
rz. Odra Szumiłowo |
Kostrzyn 1 |
Zawody spławikowo – gruntowe nocne parami |
||
13-14.07.2024 |
rz. Warta |
Bledzew |
Zawody gruntowe nocne |
||
13-14.07.2024 |
j. Lewy Nietoperek |
Międzyrzecz 2 |
Zawody nocne – Niespodzianka 2024 |
||
14.07.2024 |
rz. Warta |
Deszczno |
Zawody spławikowo – gruntowe nocne |
||
14.07.2024 |
rz. Odra Kaleńsko |
Witnica |
Mistrzostwa Koła II tura |
||
14.07.2024 |
Stawy u Sikory |
Gorzów 37 |
Zawody karpiowe |
||
14.07.2024 |
j. Kuchta |
Bierzwnik |
Zawody spławikowe |
||
14.07.2024 |
rz. Warta opaska |
Kostrzyn 3 |
Spławikowy Puchar Prezesa Kostrzyńskiej Trójki |
||
14.07.2024 |
rz. Warta Gostkowice główki |
Bogdaniec |
Zawody gruntowe |
||
14.07.2024 |
rz. Warta za Stocznią od cyplu 2 km w górę rzeki |
Gorzów 69 |
Zawody spinningowe |
||
14.07.2024 |
j. Rajsko 1 |
Recz |
Zawody spławikowe o Puchar Prezesa Koła Tomasza Milewskiego na 2 wędki |
||
14.07.2024 |
j. Chmielowe |
Barlinek 1 |
Spławikowe GP IV tura |
||
14.07.2024 |
j. Chmielowe |
Zwierzyn |
Spławikowe GP Koła |
||
14.07.2024 |
j. Panieńskie |
Strzelce 1 |
GP Koła |
||
14.07.2024 |
Staw ul. Błotna |
Gorzów 1 |
Zawody spławikowo - gruntowe |
||
14.07.2024 |
j. Ostrowskie |
Gorzów 9 |
Memoriał im. Adama Roszyka |
||
20.07.2024 |
j. Kochle |
Pszczew |
Zawody o Puchar Wójta Gminy Pszczew |
||
20.07.2024 |
Goszczanowski Staw |
Drezdenko 8 |
Zawody spławikowo - gruntowe |
||
20.07.2024 |
Świerki/Świętno |
Strzelce 3 |
Spławik, feeder |
||
21.07.2024 |
j. Lubowo (Morawy) |
OKS |
Teamowe Mistrzostwa Okręgu |
||
21.07.2024 |
rz. Warta Świerkocin |
Bogdaniec |
Spławikowe MO – kobiety, seniorzy, U-25, Weterani 55+ i 65+ |
||
21.07.2024 |
j. Krajnik |
Lubniewice 1 |
IV tura GP Koła |
||
21.07.2024 |
j. Raduń |
Choszczno 1 |
Memoriał Wojciecha Tokarskiego |
||
21.07.2024 |
j. Ostrowskie |
Sulęcin 1 |
Spławikowe Mistrzostwa Koła |
||
21.07.2024 |
Staw Goszczanowski |
Stare Kurowo |
Zawody spławikowe – Puchar Wójta |
||
21.07.2024 |
rz. Odra Pontony w Chlewicach |
Dębno 3 |
Towarzyskie zawody wędkarskie parami 2024 |
||
21.07.2024 |
j. Ostrowiec |
Dębno 1 |
Zawody spinningowe z łodzi |
||
21.07.2024 |
j. Brudne |
Krzęcin |
Zawody spławikowe Memoriał Rombolskiego |
||
27.0.7.2024 |
j. Kochle |
Pszczew |
Zawody gruntowo - spławikowe |
||
27.07.2024 |
rz. Warta Promenada Skwierzyna |
Skwierzyna 1 |
Zawody wędkarskie |
||
27.07.2024 |
j. Glinianka |
Zwierzyn |
Spławikowe zawody wędkarskie II Maraton Wędkarski 12 h |
||
27.07.2024 |
rz. Warta Krobielewko |
Wierzbno |
Zawody spławikowo - gruntowe |
||
27-28.07.2024 |
rz. Odra |
Słubice 2 |
Nocne zawody gruntowe parami Puchar Odry |
||
27-28.07.2024 |
rz. Odra Górzyca |
Sulęcin 2 |
Spławikowo – gruntowe zawody nocne |
||
27-28.07.2024 |
rz. Odra Szumiłowo |
Kostrzyn 1 |
Zawody spławikowo – gruntowe nocne parami |
||
27-28.07.2024 |
rz. Odra |
Rzepin |
Zawody nocne, zespoły dwuosobowe, spławik i feeder |
||
28.07.2024 |
j. Chmielowe |
Barlinek 1 |
Feederowe Mistrzostwa Okręgu |
||
28.07.2024 |
j. Adamowo |
Drawno |
Zawody spławikowe o Puchar Prezesa Koła |
||
28.07.2024 |
Do ustalenia |
Bledzew |
Gruntowe zawody rodzinne |
||
28.07.2024 |
j. Grzybno |
Ośno Lubuskie |
Zawody spławikowe |
||
28.07.2024 |
rz. Warta za Stocznią od cyplu 2 km w górę rzeki |
Gorzów 69 |
Puchar Koła – zawody spinningowe II tura |
||
28.07.2024 |
j. Rajsko 1 |
Recz |
Zawody spławikowe o Puchar V – ce Prezesa Koła Macieja Safarzyńskiego na 2 wędki |
||
28.07.2024 |
Staw Goszczanowski |
Drezdenko 1 |
Zawody spławikowe |
||
28.07.2024 |
j. Wojcieszyce |
Wojcieszyce |
Memoriał Czesława Ptaszkiewicza |
||
28.07.2024 |
j. Dolne |
Strzelce 1 |
Zawody o Puchar Prezesa Koła |
||
30.07.2024 |
rz. Obra - Zamek |
Międzyrzecz 2 |
Puchar Obry 2024 |
||
03.08.2024 |
Staw Błotny |
Gorzów 69 |
Zawody feederowo - spławikowe |
||
3-4.08.2024 |
rz. Warta Krobielewko |
Drezdenko 1 |
Puchar Prezesa Koła – zawody otwarte spławikowo - gruntowe |
||
04.08.2024 |
rz. Warta Świerkocin |
Bogdaniec |
Spławikowe GP Okręgu seniorów, kobiet i U25 |
||
04.08.2024 |
rz. Odra Nowy Lubusz |
OKS |
Spinningowe GP Okręgu z brzegu – seniorów i juniorów |
||
04.08.2024 |
rz. Warta |
Witnica |
Zawody spławikowe |
||
04.08.2024 |
j. Brudne |
Krzęcin |
Zawody spławikowe Indywidualne Mistrzostwa Powiatu |
||
04.08.2024 |
j. Kuchta |
Bierzwnik |
Zawody spławikowe o Puchar Wójta Gminy Bierzwnik |
||
04.08.2024 |
rz. Warta Stare Polichno |
Skwierzyna 1 |
Zawody wędkarskie |
||
04.08.2024 |
Stawy „U Sikory” |
Bledzew |
Zawody karpiowe |
||
04.08.2024 |
j. Chmielowe |
Barlinek 1 |
Piknik Rodzinny |
||
04.08.2024 |
Max Kajak Dargomyśl |
Dębno 1 |
Festyn rodzinny |
||
10.08.2024 |
j. Przytoczna |
Deszczno |
Spławikowe Mistrzostwa Koła I tura |
||
10.08.2024 |
Kanał Warnicki |
Kostrzyn 1 |
Puchar Prezesa |
||
10.08.2024 |
rz. Warta Skwierzyna |
Gorzów 14 |
Puchar Warty |
||
10.08.2024 |
Staw L.T. Sarbiewo |
Zwierzyn |
Spławikowe Zawody Działaczy |
||
10-11.08.2024 |
rz. Odra |
Słubice 2 |
18 godzinne nocne zawody gruntowe drużyn 3 osobowych |
||
11.08.2024 |
rz. Warta |
Deszczno |
Spławikowe Mistrzostwa Koła II tura |
||
11.08.2024 |
j. Adamowo |
Drawno |
Zawody spławikowe o Mistrzostwo Koła seniorów i juniorów |
||
11.08.2024 |
rz. Warta Prom |
Witnica |
Zawody spławikowo - gruntowe |
||
11.08.2024 |
rz. Odra Kaleńsko |
Boleszkowice |
Zawody towarzyskie |
||
11.08.2024 |
j. Raduń |
Choszczno 1 |
X Zawody spławikowe o Puchar firmy H. Kucharski |
||
11.08.2024 |
j. Rajsko 1 |
Recz |
Zawody spławikowe o Puchar Komisji GKRPAiP w Reczu |
||
11.08.2024 |
rz. Warta Kołczyn |
Sulęcin 1 |
Feederowe Mistrzostwa Koła |
||
11.08.2024 |
j. Lubniewsko |
Sulęcin 1 |
Spinningowe zawody teamowe |
||
11.08.2024 |
rz. Warta Murzynowo |
Stare Kurowo |
Spławikowe Mistrzostwa Koła II tura |
||
11.08.2024 |
Do ustalenia |
Gorzów 16 |
Puchar Prezesa |
||
11.08.2024 |
j. Młyńskie |
Strzelce 1 |
Puchar Mistrza Koła |
||
15.08.2024 |
j. Panieńskie |
Pełczyce |
Święto tataraku |
||
17.08.2024 |
j. Rajsko 1 |
Recz/Biuro ZO PZW |
Puchar Prezesa ZO PZW Gorzów Wlkp. |
||
17.08.2024 |
rz. Warta Stare Polichno |
Goszczanowo |
Zawody spławikowe |
||
17.08.2024 |
Morawy Rąpin |
Drezdenko 8 |
Zawody spławikowo - gruntowe |
||
17.08.2024 |
j. Chłop Duży |
Kłodawa |
Zawody spławikowe |
||
18.08.2024 |
j. Barlineckie |
OKS |
Teamowe Mistrzostwa Okręgu |
||
18.08.2024 |
j. Krajnik |
Lubniewice 1 |
Memoriał Zenka Kowalskiego V tura GP Koła |
||
18.08.2024 |
rz. Noteć |
Drezdenko 7 |
Zawody spławikowe |
||
18.08.2024 |
j. Radachowskie |
Kostrzyn 3 |
Zawody spinningowe |
||
18.08.2024 |
j. Rajsko 1 |
Recz |
Zawody Prezesów Kół Okręgu PZW Gorzów Wlkp. |
||
18.08.2024 |
rz. Warta Topole |
Gorzów 4 |
Puchar Prezesa |
||
18.08.2024 |
Do ustalenia |
Drezdenko 1 |
Zawody otwarte o Puchar Sklepu Krzyśka Ficnera |
||
18.08.2024 |
rz. Warta Skwierzyna |
Zwierzyn |
Spławikowe GP Koła |
||
18.08.2024 |
Stawik Miejski |
Kostrzyn 2 |
Zawody spławikowe towarzyskie emerytów i rencistów |
||
18.08.2024 |
j. Brudne |
Krzęcin |
Szkolenie wędkarskie dla dzieci i młodzieży |
||
18.08.2024 |
rz. Warta Krobielewko |
Wierzbno |
Zawody spławikowo - gruntowe |
||
18.08.2024 |
Żwirownia w Chlewicach |
Dębno 3 |
Towarzyskie zawody wędkarskie 45 – lecie Koła |
||
24.08.2024 |
rz. Odra |
Słubice 2 |
Zawody spławikowo – gruntowe 55+ |
||
24.08.2024 |
Do ustalenia |
Pszczew |
Zawody dla dzieci i młodzieży |
||
24.08.2024 |
Prawy brzeg Warty k. m. Stare Polichno |
Gorzów 32 |
Gruntowe Mistrzostwa Koła |
||
24.08.2024 |
rz. Odra Krajnik |
Gorzów 14 |
Wyjazd autokarowy |
||
24-25.08.2024 |
rz. Odra Szumiłowo |
Kostrzyn 1 |
Zawody spławikowo – gruntowe nocne parami |
||
24-05.08.2024 |
Do ustalenia |
Witnica |
Zawody nocne parami |
||
25.08.2024 |
rz. Warta |
Deszczno |
Zawody gruntowe |
||
25.08.2024 |
j. Adamowo |
Drawno |
Zawody spławikowe o Puchar Firmy Henryka Kucharskiego |
||
25.08.2024 |
Kana Szeroki Słońsk |
Gorzów 37 |
Feederowe Mistrzostwa Koła II tura |
||
25.08.2024 |
j. Bierzwnik |
Bierzwnik |
Zawody spinningowe |
||
25.08.2024 |
j. Lipawki |
Bledzew |
Zawody spławikowe |
||
25.08.2024 |
j. Ryczynek |
Ośno Lubuskie |
Zawody rodzinne |
||
25.08.2024 |
j. Rajsko 1 |
Recz |
Zawody spławikowe o Puchar Patrona Koła Stanisława Komady |
||
25.08.2024 |
j. Ostrowskie |
Sulęcin 1 |
Zawody dla dzieci i młodzieży do 16 lat (Sulęcin – Beeskow – Friedland) |
||
25.08.2024 |
rz. Warta Stare Polichno |
Drezdenko 1 |
Zawody spławikowe |
||
25.08.2024 |
j. Chmielowe |
Barlinek 1 |
Zawody spławikowe o Puchar Prezesa |
||
25.08.2024 |
j. Bobowicko |
Międzyrzecz 2 |
Zawody spławikowe Super Match 2024 |
||
25.08.2024 |
j. Rzepsko |
Rzepin |
Otwarte zawody spławikowe Baciarze 2024 |
||
25.08.2024 |
j. Dolne |
Strzelce 1 |
Otwarte zawody o Puchar Starosty Strzelec Kraj. |
||
25.08.2024 |
rz. Warta Gorzów Wlkp. |
Gorzów 1 |
Zawody spławikowe |
||
25.08.2024 |
rz. Warta Płonica |
Gorzów 9 |
Zawody gruntowe |
||
01.09.2024 |
rz. Warta Opaska |
Kostrzyn 3 |
Spławikowe GP Okręgu seniorów, kobiet i U25 |
||
01.09.2024 |
j. Pełcz |
Orfa Słubice |
Teamowe Mistrzostwa Okręgu |
||
01.09.2024 |
rz. Odra Górzyca |
Sulęcin 2 |
Zawody feederowo - gruntowe |
||
01.09.2024 |
j. Kuchta |
Bierzwnik |
Zawody spławikowe dożynkowe o Puchar Wójta Gminy Bierzwnik |
||
01.09.2024 |
rz. Promenada Skwierzyna |
Skwierzyna 1 |
Zawody wędkarskie |
||
01.09.2024 |
Goszczanowski Staw |
Drezdenko 7 |
Zawody spławikowe dla dzieci |
||
01.09.2024 |
j. Raduń |
Choszczno 1 |
Puchar Prezesa koła I tura |
||
01.09.2024 |
j. Panieńskie |
Pełczyce |
Zawody o Puchar Burmistrza Pełczyc |
||
01.09.2024 |
j. Rajsko 1 |
Recz |
Zawody o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Eugeniusza Nykla |
||
01.09.2024 |
j. Ostrowskie |
Sulęcin 1 |
Spławikowe GP Koła |
||
01.09.2024 |
j. Klasztorne Dolne |
Stare Kurowo |
Zawody spławikowo – gruntowe III tura Mistrzostw Koła |
||
01.09.2024 |
j. Glinik |
Gorzów 16 |
Zawody spinningowe |
||
01.09.2024 |
rz. Odra Szumiłowo |
Kostrzyn 2 |
Spinningowe towarzyskie zawody Koła |
||
1 lub 8.09.2024 |
j. Brudne |
Krzęcin |
Zawody spławikowe Dożynki |
||
07.09.2024 |
Staw przy ul. Błotnej |
Gorzów 32 |
Zawody dla dzieci - piknik |
||
07.09.2024 |
rz. Warta opaska |
Kostrzyn 1 |
Zawody spławikowe |
||
07.09.2024 |
rz. Noteć |
Drezdenko 7 |
Zawody spławikowe |
||
07.09.2024 |
Kanał Bledzewski |
Bledzew |
Zawody wędkarskie dla dzieci Pożegnanie wakacji |
||
07.09.2024 |
j. Chmielowe |
Gorzów 14 |
Zawody wędkarskie XXIV Memoriał im. R. Masewicza |
||
07.09.2024 |
j. Żwirka |
Zwierzyn |
Spławikowe zawody wędkarskie U55+ |
||
07.09.2024 |
j. Glinianka Sarbiewo |
Strzelce 3 |
Spławikowe Mistrzostwa Koła II tura |
||
08.09.2024 |
rz. Odra |
Słubice 2 |
Zawody spławikowe o Puchar Prezesa Koła |
||
08.09.2024 |
rz. Warta |
Deszczno |
Metoda dowolna |
||
08.09.2024 |
j. Bierzwnik |
Gorzów 31 |
Zawody spinningowe |
||
08.09.2024 |
rz. Warta Jeżyki |
Gorzów 37 |
Spinningowe Mistrzostwa Koła I tura |
||
08.09.2024 |
Sosny |
Witnica |
Mistrzostwa Koła III tura |
||
08.09.2024 |
rz. Warta i Odra/ Kostrzyn - Szumiłowo |
Kostrzyn 3 |
Zawody spławikowo - feederowe |
||
08.09.2024 |
j. Raduń |
Choszczno 1 |
Puchar Prezesa koła II tura |
||
08.09.2024 |
rz. Warta Kołczyn |
Bogdaniec |
Zawody spinningowe |
||
08.09.2024 |
rz. Warta od Mostu Żelaznego do Mostu Lubuskiego |
Gorzów 69 |
Zawody spinningowe open |
||
08.09.2024 |
j. Ostrowskie |
Sulęcin 1 |
Zawody dla dzieci i młodzieży do 16 lat |
||
08.09.2024 |
Staw Goszczanowski |
Drezdenko 1 |
Zawody spławikowe |
||
08.09.2024 |
j. Wojcieszyce |
Wojcieszyce |
Zakończenie sezonu |
||
08.09.2024 |
j. Ósemka (Głębiniec) |
Rzepin |
Otwarte zawody feederowe |
||
08.09.2024 |
j. Radachowskie |
Dębno 1 |
Zawody spinningowe |
||
08.09.2024 |
j. Dolne |
Strzelce 1 |
GP Koła |
||
08.09.2024 |
j. Panieńskie |
Gorzów 8 |
Memoriał byłych działaczy |
||
08.09.2024 |
rz. Warta Admira |
Gorzów 9 |
Zakończenie sezonu |
||
13-15.09.2024 |
j. Myśliborskie |
Orfa Słubice |
Spinningowe GP Polski |
||
14.09.2024 |
j. Spalone |
Goszczanowo |
Zawody szczupakowe z łodzi |
||
14.09.2024 |
rz. Warta opaska |
Kostrzyn 1 |
Otwarte zawody spławikowe Puchar Burmistrza |
||
14.09.2024 |
j. Lubiewo |
Drezdenko 8 |
Zawody spławikowo - gruntowe |
||
14.09.2024 |
Duży Pełcz |
Pełczyce |
Zawody Zarządu Koła |
||
14.09.2024 |
j. Górne |
Strzelce 1 |
Otwarte zawody charytatywne – Strzelczanie dla Strzelczan |
||
15.09.2024 |
Kanał Szeroki |
Skwierzyna 1/Kostrzyn 3 |
Spławikowe GP Okręgu seniorów, kobiet i U25 |
||
15.09.2024 |
rz. Odra |
Słubice 2 |
Zawody Spinningowe o Puchar Zarządu Koła |
||
15.09.2024 |
j. Krajnik |
Lubniewice 1 |
VI tura GP Koła |
||
15.09.2024 |
j. Kuchta |
Bierzwnik |
Zawody spławikowe |
||
15.09.2024 |
j. Raduń |
Choszczno 1 |
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego – 3 osobowe |
||
15.09.2024 |
j. Ostrowskie |
Sulęcin 1 |
Spławikowe GP – Puchar 77 - lecia |
||
15.09.2024 |
j. Lubniewsko |
Sulęcin 1 |
Spinningowe zawody teamowe |
||
15.09.2024 |
j. Barlineckie |
Barlinek 1 |
Zawody spinningowe z łodzi II tura Mistrzostw Koła |
||
15.09.2024 |
rz. Obra - opieka |
Międzyrzecz 2 |
Czyn społeczny |
||
15.09.2024 |
j. Wierzbno |
Wierzbno |
Zawody spławikowo - gruntowe |
||
15.09.2024 |
rz. Odra w Chlewicach |
Dębno 3 |
Towarzyskie zawody wędkarskie Za Pamięć Ryszarda |
||
15.09.2024 |
rz. Warta Stare Polichno |
Gorzów 1 |
Zawody spławikowo - gruntowe |
||
20-22.09.2024 |
j. Długie i Osiek |
Do ustalenia |
Otwarte Teamowe zawody z łódek o Puchar Długiego |
||
21-22.09.2024 |
Sosny |
Witnica |
Zawody nocne parami feederowe |
||
21.09.2024 |
j. Głębokie |
Międzyrzecz 3 |
Spinningowe Mistrzostwa Koła I tura |
||
21.09.2024 |
rz. Odra Górzyca |
Gorzów 14 |
Wyjazd autokarowy |
||
21.09.2024 |
j. Gilów |
Strzelce 3 |
Spinningowe Mistrzostwa Koła II tura |
||
22.09.2024 |
j. Chycina |
Gorzów 16 |
Zawody spławikowe |
||
22.09.2024 |
rz. Obra na Trzciel |
Pszczew |
Zawody o Puchar Obry |
||
22.09.2024 |
rz. Warta Świniary |
Gorzów 31 |
Spławikowe Mistrzostwa Koła II tura |
||
22.09.2024 |
rz. Warta za Stocznią |
Gorzów 37 |
Krąp jesieni |
||
22.09.2024 |
j. Brudne |
Krzęcin |
Zawody spławikowe „Baciarze” |
||
22.09.2024 |
Zalew Bledzewski |
Bledzew |
Zawody spławikowe |
||
22.09.2024 |
j. Imielno |
Ośno Lubuskie |
Zawody spławikowo - gruntowe |
||
22.09.2024 |
j. Rajsko 1 |
Recz |
Zawody spławikowe o Puchar Przewodniczącej Rady Miasta Barbary Pokorskiej |
||
22.09.2024 |
j. Pełcz lub Bierzwnik |
Stare Kurowo |
Zawody spinningowe z łodzi |
||
22.09.2024 |
rz. Odra |
Rzepin |
Zawody gruntowe Leszcz Jesieni |
||
22.09.2024 |
Kanał Warnicki |
Kostrzyn 2 |
Towarzyskie zawody Koła - spławik |
||
28.09.2024 |
Kanał Warnicki |
Trzciel |
Spławikowy Puchar Okręgu kadetów U15 i juniorów U20 |
||
28.09.2024 |
rz. Odra Szumiłowo |
Kostrzyn 1 |
Zawody spinningowe |
||
28.09.2024 |
rz. Warta Stocznia |
Gorzów 69 |
Zawody spinningowe |
||
28.09.2024 |
j. Wierzbno |
Wierzbno |
Zawody spinningowe z łodzi |
||
28-29.09.2024 |
rz. Odra |
Słubice 2 |
Nocne zawody gruntowe drużyn 3 osobowych „Leszcz Nocy” |
||
29.09.2024 |
Kanał Warnicki |
OKS |
Spławikowy Puchar Okręgu seniorów, kobiet i juniorów U25 |
||
29.09.2024 |
rz. Warta |
Deszczno |
Zakończenie sezonu spławikowo - gruntowego |
||
29.09.2024 |
Kanał Szeroki Słońsk |
Sulęcin 2 |
Spławikowo – gruntowe zawody wędkarskie o Puchar Prezesa |
||
29.09.2024 |
rz. Warta opaska |
Kostrzyn 3 |
Otwarte zawody spławikowe o Puchar Prezesa KSSSE |
||
29.09.2024 |
j. Raduń |
Choszczno 1 |
X otwarte zawody parami Koniec Lata |
||
29.09.2024 |
j. Ostrowskie |
Sulęcin 1 |
Zawody spławikowo – gruntowe 50+ |
||
29.09.2024 |
j. Chmielowe |
Barlinek 1 |
Zawody Zarządu i Komisji |
||
29.09.2024 |
j. Przytoczna |
Międzyrzecz 2 |
Zawody feederowe |
||
29.09.2024 |
rz. Odra Górzyca |
Kostrzyn 2 |
Towarzyskie zawody Koła - spinning |
||
29.09.2024 |
j. Duszatyń |
Dębno 1 |
Zawody feederowe |
||
05.10.2024 |
Goszczanowski Staw |
Goszczanowo |
Zakończenie sezonu spławikowego |
||
05.10.2024 |
Zatoka Silwana |
Gorzów 4 |
Czyn wędkarski |
||
05.10.2024 |
Kana Szeroki Słońsk |
Gorzów 14 |
Zakończenie sezonu |
||
06.10.2024 |
j. Kochle |
Pszczew |
Spinningowe Mistrzostwa Koła |
||
06.10.2024 |
j. Ostrowskie |
Sulęcin 2 |
Spławikowe GP Koła – zakończenie sezonu |
||
06.10.2024 |
j. Krajnik |
Lubniewice 1 |
Zakończenie sezonu VII tura GP Koła |
||
06.10.2024 |
rz. Warta Świerkocin |
Gorzów 31 |
Spinningowe Mistrzostwa Koła II tura |
||
06.10.2024 |
j. Adamowo |
Drawno |
Zawody spinningowe o Puchar Starosty Choszczeńskiego |
||
06.10.2024 |
Kanał Gostkowice |
Gorzów 37 |
Spinningowe Mistrzostwa Koła II tura |
||
06.10.2024 |
j. Kuchta |
Bierzwnik |
Zawody spławikowe |
||
06.10.2024 |
rz. Warta Krasne Dłusko |
Skwierzyna 1 |
Zawody wędkarskie |
||
06.10.2024 |
rz. Odra Szumiłowo |
Kostrzyn 3 |
Otwarte spinningowe zawody o Puchar Dyrektora MOSiR Kostrzyn |
||
06.10.2024 |
j. Raduń |
Choszczno 1 |
Zawody spławikowe koniec sezonu – Puchar Zarządu Koła I tura |
||
06.10.2024 |
rz. Odra Owczary |
Ośno Lubuskie |
Zawody spławikowo - gruntowe |
||
06.10.2024 |
j. Morawy |
Drezdenko 1 |
I tura GP Koła - otwarte |
||
06.10.2024 |
rz. Odra |
Stare Kurowo |
Zawody feederowe IV tura Mistrzostw Koła |
||
06.10.2024 |
Kanał Warnicki |
Kostrzyn 2 |
Zakończenie sezonu - spławik |
||
06.10.2024 |
j. Wierzbno |
Wierzbno |
Zawody spławikowo - gruntowe |
||
06.10.2024 |
rz. Warta Santok |
Strzelce 1 |
Zawody spinningowe |
||
12.10.2024 |
Prawy brzeg Warty k. m. Stare Polichno |
Gorzów 32 |
Metoda dowolna |
||
12.10.2024 |
Kanał Warnicki lub Warta opaska |
Kostrzyn 1 |
Zawody spławikowe |
||
12.10.2024 |
j. Głębokie |
Międzyrzecz 3 |
Spinningowe Mistrzostwa Koła II tura |
||
12.10.2024 |
j. Kłodawa |
Gorzów 69 |
Puchar Koła – zawody feederowo – spławikowe III tura - finał |
||
12.10.2024 |
rz. Odra w Chlewicach |
Dębno 3 |
Towarzyskie zawody wędkarskie dla Zarządu Koła |
||
13.10.2024 |
j. Glinik |
Deszczno |
Puchar Wójta – spinning żywiec |
||
13.10.2024 |
j. Lubniewsko |
Sulęcin 2 |
Spinningowe zawody wędkarskie teamów z łodzi |
||
13.10.2024 |
j. Adamowo |
Drawno |
Zakończenie sezonu spławikowego |
||
13.10.2024 |
Kanał Warnicki Kostrzyn n/O |
Gorzów 37 |
Zakończenie sezonu spławikowego |
||
13.10.2024 |
j. Brudne |
Krzęcin |
Zawody spławikowo – gruntowe zakończenie sezonu |
||
13.10.2024 |
rz. Warta |
Witnica |
Mistrzostwa Koła IV tura |
||
13.10.2024 |
rz. Odra Kaleńsko |
Boleszkowice |
Zawody spinningowe |
||
13.10.2024 |
j. Raduń |
Choszczno 1 |
Zawody spławikowe koniec sezonu – Puchar Zarządu Koła II tura |
||
13.10.2024 |
Kanał Gostkowice |
Bogdaniec |
Zawody spławikowe II tura Mistrzostw Koła |
||
13.10.2024 |
j. Grzybno |
Ośno Lubuskie |
Zawody spinningowe ze środków pływających |
||
13.10.2024 |
Zatoka Silwana |
Gorzów 4 |
Zakończenie sezonu |
||
13.10.2024 |
j. Ostrowskie |
Sulęcin 1 |
Puchar Prezesa |
||
13.10.2024 |
rz. Warta Rakowo |
Międzyrzecz 2 |
Spinningowe Mistrzostwa Koła I tura |
||
13.10.2024 |
j. Glinianka |
Zwierzyn |
Spławikowe Zawody Wędkarskie – zakończenie sezonu |
||
13.10.2024 |
Żwirownia Chlewice |
Dębno 1 |
Zawody spławikowe |
||
19.10.2024 |
rz. Odra Szumiłowo |
Gorzów 14 |
Wyjazd autokarowy |
||
20.10.2024 |
Kanał Warnicki |
Gorzów 31 |
Zakończenie sezonu spławikowego |
||
20.10.2024 |
rz. Warta Studzionka |
Gorzów 37 |
Zakończenie sezonu spinningowego |
||
20.10.2024 |
j. Bierzwnik |
Bierzwnik |
Zawody spinningowe |
||
20.10.2024 |
j. Długie |
Witnica |
Zawody spinningowe |
||
20.10.2024 |
Kanał Szeroki - Przyborów |
Kostrzyn 3 |
Zawody feederowe |
||
20.10.2024 |
j. Raduń |
Choszczno 1 |
X Indywidualne zawody spławikowe o Puchar Jesieni 2024 |
||
20.10.2024 |
j. Rajsko 1 |
Recz |
Zawody o Puchar Głównego Sponsora Koła Perfish Recz |
||
20.10.2024 |
Jezioro w Goszczanowie |
Drezdenko 1 |
II tura GP Koła - otwarte |
||
20.10.2024 |
j. Radachowskie |
Kostrzyn 2 |
Zakończenie sezonu - spinning |
||
20.10.2024 |
rz. Odra w Chlewicach |
Dębno 3 |
Towarzyskie zawody wędkarskie zakończenie sezonu |
||
20.10.2024 |
j. Młyńskie |
Strzelce 1 |
Zakończenie sezonu |
||
26.10.2024 |
Kanał Warnicki |
Kostrzyn 1 |
Zakończenie sezonu spławikowego |
||
26.10.2024 |
j. Głębokie |
Międzyrzecz 3 |
Zakończenie sezonu |
||
26.10.2024 |
j. Wierzbno |
Wierzbno |
Zawody spinningowe z łodzi |
||
27.10.2024 |
Do ustalenia |
Deszczno |
Zawody spinningowe |
||
27.10.2024 |
j. Grażyna |
Drawno |
Zawody spinningowe o Mistrzostwo Koła |
||
27.10.2024 |
rz. Warta Topola Skwierzyna |
Skwierzyna 1 |
Zawody wędkarskie |
||
27.10.2024 |
rz. Odra Ługi Górzyckie |
Kostrzyn 3 |
Spinningowy Puchar Zarządu |
||
27.10.2024 |
rz. Warta Gostkowice |
Bogdaniec |
Zawody spinningowe |
||
27.10.2024 |
rz. Postomia |
Międzyrzecz 2 |
Pogoń za drapieżnikiem |
||
03.11.2024 |
j. Głębokie |
Gorzów 31 |
Zawody spinningowe |
||
03.11.2024 |
j. Brudne |
Krzęcin |
Zawody spinningowe |
||
03.11.2024 |
j. Łubowo |
Drezdenko 1 |
III tura GP Koła - otwarte |
||
03.11.2024 |
rz. Odra Chlewice |
Dębno 1 |
Spinningowe zakończenie sezonu |
||
09.11.2024 |
Stocznia rzeczna w Gorzowie Wlkp. |
Gorzów 32 |
Zawody spławikowe – zakończenie sezonu |
||
09.11.2024 |
Kanał Dolna Odra |
Gorzów 14 |
Wyjazd autokarowy |
||
10.11.2024 |
rz. Odra |
Słubice 2 |
Zawody spinningowe z okazji Święta Niepodległości |
||
10.11.2024 |
Do ustalenia |
Deszczno |
Zawody spinningowe |
||
10.11.2024 |
rz. Warta |
Witnica |
Zawody spinningowe |
||
10.11.2024 |
rz. Odra Górzyca |
Ośno Lubuskie |
Zakończenie sezonu |
||
10.11.2024 |
j. Morawy |
Stare Kurowo |
Zawody spinningowe z łodzi |
||
10.11.2024 |
rz. Warta Rakowo |
Międzyrzecz 2 |
Spinningowe Mistrzostwa Koła II tura |
||
10.11.2024 |
j. Busko |
Rzepin |
XVI Otwarte zawody spinningowe o najdłuższą rybę |
||
11.11.2024 |
j. Raduń |
Choszczno 1 |
XIII Zawody spławikowe parami z okazji Święta Niepodległości Puchar Burmistrza Choszczna |
||
16.11.2024 |
j. Morawy |
Drezdenko 1 |
IV tura GP Koła - otwarte |
||
17.11.2024 |
j. Moczydelskie |
Gorzów 31 |
Zakończenie sezonu spinningowego |
||
17.11.2024 |
j. Kłodawa |
Gorzów 69 |
Puchar Koła – zawody spinningowe III tura - finał |
||
17.11.2024 |
j. Lewy Nietoperek |
Międzyrzecz 2 |
Zakończenie sezonu spławikowego |
||
24.11.2024 |
Do ustalenia |
Deszczno |
Zawody spinningowe |
||
24.11.2024 |
rz. Obra |
Bledzew |
Pogoń za Drapieżnikiem |
||
08.12.2024 |
Uroczysko Lubniewsko |
Sulęcin 2 |
Ognisko z Mikołajem |
||
08.12.2024 |
j. Górne |
Strzelce 1 |
Otwarte zawody Mikołajkowe |
Pliki do pobrania
-
terminarz-zawodow-2024.pdf
- 0.53 MB
Menu
-
Wróć do Strefa wędkarza -
Strefa wędkarza -
Zezwolenie na wędkowanie -
Łowiska i wody PZW -
Składki członkowskie 2024 -
Zostań członkiem PZW -
Karta wędkarska -
Numery alarmowe -
E-ZEZWOLENIA -
Składki okręgowe 2024 -
Nasze wody -
Szczegółowe Zasady Amatorskiego Połowu Ryb na terenie OPZW w Gorzowie Wlkp. -
Rezerwacja łowisk -
Strefy ciszy -
Parkingi leśne -
Puszcza Gorzowska -
Opłaty dla niezrzeszonych i obcokrajowców 2024 -
Porozumienia na wędkowanie